• możliwości

SOWA Radom

 

Siled oświetli ulice Radomia w ramach programu SOWA

1

 Firma SILED jest dostawcą opraw oświetlenia LED-owego dla inwestycji modernizacji oświetlenia miasta Radomia, pod patronatem finansowym programu rządowego SOWA.

Generalnym Wykonawcą modernizacji jest mazowiecka firma Mawilux, która jest jednym z  wiodących wykonawców krajowych w zakresie drogowej infrastruktury oświetleniowej i energetycznej.

Czytaj więcej: Siled oświetli ulice Radomia

WFOŚiGW przygotowuje się do programu SOWA wspólnie z firmą SILED

 

Pilotażowa modernizacja oświetlenia

mapka
 
System Inteligentnego Oświetlenia LED-owego SILED, składający się z nowoczesnych opraw LED-owych, zintegrowanych z bezprzewodowym i inteligentnym systemem sterowania pozwala na spełnienie (a nawet znacznie przewyższenie) wymogów dotyczących efektu ekologicznego określonego w konkursie:
 
• Minimalne ograniczenie emisji CO2 o 40% w wyniku realizacji przedsięwzięcia;
• Minimalne ograniczenie emisji CO2 o 250 Mg/rok w wyniku realizacji przedsięwzięcia.

Czytaj więcej: WFOŚiGW przygotowuje się do programu SOWA wspólnie z firmą SILED

SOWA - Dofinansowanie na Ekologiczne i Energooszczędne Oświetlenie Uliczne

 

SOWA – Energooszczędne Oświetlenie Uliczne

WojewdzkiFunduszNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach I konkursu programu priorytetowego p.n.: System zielonych inwestycji (GIS – Green Investment Scheme) Część 6) SOWA – Energooszczędne oświetlenie uliczne. 

W ramach programu SOWA istnieje możliwość otrzymania 45% wartości inwestycji w formie bezzwrotnej dotacji oraz pozostałych 55% w formie pożyczki na preferencyjnych warunkach.

Czytaj więcej: SOWA - Dofinansowanie na Ekologiczne i Energooszczędne Oświetlenie Uliczne