O nas

Jesteśmy polskim producentem opraw oświetleniowych oraz inteligentnych systemów sterowania oświetleniem opartych o technologie LED. Dostarczamy zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo, energooszczędność i ochronę środowiska. Jesteśmy firmą, działającą na rynku od ponad 10 lat, proponującą światowe rozwiązania w krajowej cenie. W oparciu o bogate doświadczenia i wiedzę naszych inżynierów tworzymy i produkujemy najwyższej jakości zaawansowane elektronicznie oprawy i systemy wykorzystujące komponenty i podzespoły renomowanych dostawców.

Stale doskonalimy swoje wyroby i usługi, rozwijamy własne technologie, wykorzystując wielomilionowe dotacje
z programów unijnych. W naszych rozwiązaniach stawiamy na najwyższą jakość, której potwierdzeniem są badania
i certyfikaty, m.in.: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ENEC. Świadectwem niezawodności naszych wyrobów jest bezawaryjne ich funkcjonowanie w ramach licznych inwestycji. Przestrzenie publiczne i prywatne oświetlają dziesiątki tysięcy opraw Siled, przynosząc inwestorom – gminom, miastom i firmom – wymierne oszczędności.

Nasze zalety

Siled, producent oświetlenia LED
Solidnie

Nasze produkty są całkowicie wykonywane w Polsce, pełna kontrola nad liniami produkcyjnymi, pozwala na produkowanie nowoczesnych rozwiązań o najwyższej jakości.

Siled, producent oświetlenia LED
Inteligentnie

Jako konstruktor i producent jesteśmy w stanie w pełni elastycznie dopasować nasza ofertę do potrzeb zamawiającego.

Siled, producent oświetlenia LED
Logicznie

Posiadamy własne biuro rozwojowe, które we współpracy z kadrą naukową Politechniki Gdańskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na bieżąco projektuje nowe i udoskonala oferowane produkty.

Siled, producent oświetlenia LED
Ekonomicznie

Spełniamy najwyższe standardy dlatego współpracujemy z najlepszymi.

Siled, producent oświetlenia LED
Dostrajamy się do Twoich potrzeb

Spełniamy normy europejskie w zakresie: opraw oświetleniowych i kompatybilności elektromagnetycznej.