Jesteśmy doświadczonym producentem opraw LED-owych oraz inteligentnych systemów zarządzania oświetleniem. Swoją działalność opieramy na najnowszych technologiach i inteligencji rozwiązań, komunikacji z klientami, współpracy z partnerami oraz na polskim kapitale. Jesteśmy polską firmą, z dobrą historią i wieloma realizacjami.

Nasze biuro projektowe nieustannie poszerza zakres prac projektowych i badawczych, kreując innowacyjne rozwiązania na światowym poziomie. Dzięki temu oferujemy szeroką gamę inteligentnego oświetlenia i sterowania, w tym te najbardziej zaawansowane technologiczne. Stawiamy na proste i jasne zasady współpracy, co oznacza sprawną obsługę klienta, szybkie terminy dostaw i realizacji oraz atrakcyjne warunki płatności.

W naszych rozwiązaniach stawiamy na najwyższą jakość, której potwierdzeniem są badania i certyfikaty, a gwarancją wieloletnie, bezawaryjne funkcjonowanie oświetlenia w licznych zrealizowanych przez nas inwestycjach.

Obszary zastosowań

Współpraca

Jak działamy

Siled, producent oświetlenia LED
Solidnie

Nasze produkty są całkowicie wykonywane w Polsce, pełna kontrola nad liniami produkcyjnymi, pozwala na produkowanie nowoczesnych rozwiązań o najwyższej jakości.

Siled, producent oświetlenia LED
Inteligentnie

Jako konstruktor i producent jesteśmy w stanie w pełni elastycznie dopasować nasza ofertę do potrzeb zamawiającego.

Siled, producent oświetlenia LED
Logicznie

Posiadamy własne biuro rozwojowe, które we współpracy z kadrą naukową Politechniki Gdańskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na bieżąco projektuje nowe i udoskonala oferowane produkty.

Siled, producent oświetlenia LED
Ekonomicznie

Spełniamy najwyższe standardy dlatego współpracujemy z najlepszymi.

Siled, producent oświetlenia LED
Dostrajamy się do Twoich potrzeb

Spełniamy normy europejskie w zakresie: opraw oświetleniowych i kompatybilności elektromagnetycznej.