Siled zabarwił Kongres Gmin Wiejskich na biało – czerwono!

W dniach 19 – 20 czerwca 2018 odbył się XVIII Kongres Gmin Wiejskich RP.

Około tysiąca przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego odwiedziło Międzynarodowe Targi Poznańskie, w tym kilkuset z nich stoisko Siled.

W związku z pierwszym meczem Polaków tego dnia nie mogło zabraknąć akcentów mundialowych. Postanowiliśmy obdarować wszystkich uczestników Kongresu szalikiem w naszych barwach narodowych i zaprosić ich do wspólnego kibicowania naszej reprezentacji. Atrakcją dnia okazała się przygotowana przez nas piłkarska loteria wizytówkowa, w której kilkunastu szczęśliwców wygrało bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Było to jednak tylko tło dla rozmów biznesowych i zaprezentowania najnowszych rozwiązań wykorzystujących technologię LED oraz przedstawienia szerokiej publiczności produktów, które znajdują się w naszej ofercie. Pokazaliśmy nasz flagowy produkt dedykowany dla rozproszonych terenów wiejskich – oprawę Voltera z systemem iDimmer NFC oraz inne, zaawansowane rozwiązania technologiczne takie jak inteligentne systemy zarządzania oprawami poprzez System Siled PRO™ i Siled SMART™ wraz z rodziną opraw Celebra.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za ciekawe spotkania, inspirujące rozmowy i wspólne kibicowanie.