Siled na XX Światowym Zjeździe Kaszubów 2018

Siled na XX Światowym Zjeździe Kaszubów 2018 w Luzinie

W sobotę 7 lipca firma Siled gościła na jubileuszowym, dwudziestym Światowym Zjeździe Kaszubów. W uroczystościach w Luzinie udział wzięli prezydent RP Andrzej Duda oraz prof. Jerzy Buzek, były premier i były przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Na tegoroczny zjazd Kaszubów przyjechało kilka tysięcy gości z różnych zakątków świata. W tym roku po raz pierwszy odbyły się Mistrzostwa Świata Kaszubskich Szóstek w Piłce Nożnej. Było też wspólne śpiewanie, turniej gry w baśkę a na stoiskach można było spróbować przysmaków znakomitej kaszubskiej kuchni. Nie brakowało stoisk z rękodziełem i wyrobami rzemieślniczymi i technicznymi.

Siled jako polska firma z Pomorza, z ogromną radością uczestniczyła w tym wielkim święcie regionu. Mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania dedykowane przede wszystkim Jednostkom Samorządu Terytorialnego.
Pokazaliśmy nasze flagowe produkty oprawy Voltera i Celebra oraz inteligentne systemy do ich sterowania (iDimmer NFC, Siled SMART™ i Siled PRO™), a także zaprezentowaliśmy ich działanie. Nasze stoisko odwiedzane było przez obecnych i potencjalnych kontrahentów, jak również przez uczestniczących w Zjeździe rodziców z dziećmi (dla których przygotowaliśmy specjalne niespodzianki).

Serdecznie dziękujemy za sobotnie spotkanie. Wszystkim mieszkańcom Kaszub i gościom doceniającym piękno naszego regionu, życzymy wszelkiej pomyślności!