Siled na XVI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów

Prezentacja najnowszej oferty firmy oraz setki spotkań i rozmów z klientami – tak można podsumować XVI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, które odbyły się 2-3 października w Katowicach.
Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to tradycyjnie spotkanie łączące liderów samorządu i finansów, które stanowi platformę do pozyskiwania wiedzy i wymiany doświadczeń. Dwa dni sesji tematycznych począwszy od finansów, przez technikę planowanie aż po zagospodarowanie przestrzenne z udziałem reprezentantów samorządu terytorialnego, prezesów największych firm, naukowców i praktyków gwarantują sukces wydarzenia.

Przedstawiciel firmy Siled uczestniczył w panelu dyskusyjnym zatytułowanym „Inteligentne systemy w oświetleniu, sieciach wodociągowych oraz sieciach ciepłowniczych czyli przejście gospodarki komunalnej w nowy wymiar” przekazując obecnym informacje o nowych trendach w branży.

Pragniemy serdecznie podziękować odwiedzającym za poświęcony czas i rozmowy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Samorządowego Forum Kapitału i Finansów.
Zapraszamy do kontaktu i liczymy na owocną, długotrwałą współpracę.