Siled na targach Światło 2018

Siled na targach Światło 2018

Na XXVI Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego Światło w Warszawie spółka Siled zaprezentowała zarówno swoje bestsellery, jak i najnowsze produkty.

W targach udział wzięło kilkadziesiąt tysięcy osób, a największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska prezentujące sprzęt i technologie pozwalające zmniejszyć zużycia energii elektrycznej. Wśród wielu wystawców swoje stoisko miała także firma Siled. Zaprezentowała na nim swoje flagowe produkty, jak oprawy Celebra, Voltera z iDimmer NFC czy inteligentne systemy zarządzania oświetleniem Siled PRO i Siled Smart.

Obecność na tej jednej z najważniejszych branżowych imprez to dla nas okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, do spotkań z klientami, ale również do oceny naszych osiągnięć. I muszę przyznać nieskromnie, że wypada ona na tle konkurencji bardzo dobrze. Nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem odwiedzających – podsumowuje Krzysztof Rogaliński, Dyrektor Zarządzający w spółce Siled.

Stoisko Siled odwiedziły setki osób w tym przedstawiciele samorządów, firm instalacyjno-wykonawczych, biur projektowych czy hurtowni. Poza szeroką ofertą produktową spółka postawiła główne akcenty na prezentację dotychczas zrealizowanych inwestycji, które zostały bardzo wysoko ocenione przez odwiedzających.