Kongres Perły Samorządu

Dziennik Gazeta Prawna oraz Miasto Gdynia byli gospodarzami ogólnopolskiego kongresu Perły Samorządu. Wydarzenie odbyło się w dniach 17-18 maja 2018 r. w Gdyni i po raz kolejny wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli administracji lokalnej, agend rządowych, biznesu, nauki oraz mediów.

Firma Siled brała udział w tym wydarzeniu prezentując swoje flagowe produkty, jak oprawy Celebra, Voltera z iDimmer NFC czy inteligentne systemy zarządzania oświetleniem Siled PRO™ i Siled Smart™, a w szczególności przygotowane specjalnie na tą konferencję dwa zestawy oświetleniowe z oprawami dedykowanymi dla miast i gmin.

Kongres odwiedziło kilkaset osób, a ponad sto zawitało na stoisko Siled. Podczas spotkań dyskutowaliśmy o ekonomice prezentowanych rozwiązań, a także o zasadach poprawnego projektowania oświetlenia miejsc, pozwalających np. na zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego i pieszego.

Stoisko Siled było ciekawym uzupełnieniem Kongresu i spotkało się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. Zapraszamy do Gdyni już za rok!